muž roku

jedinečná exkluzivní soutěž pro nej muže, která otevírá dveře do světa modelingu, showbusinessu a pomáhá rozvoji dané osobnosti již od roku 2000

ročník 2024

Přihlášky na 25. ročník je možné zasílat do 20.04.2024. Castingy se uskuteční dne 23.03.2024 a 20.04.2024. Finálový galavečer proběhne 23.08.2024.

Letošní ročník je opravdu takový jiný, protože slavíme dvacet pět let od vzniku. Rád bych pozval předcházející vítěze. Bude to i takový vzpomínkový večer, co se událo za ty předcházející roky. Také je novinka, že letošní ročník je otevřen pánům až do 34 let. V předcházejících letech hlásilo hodně studentů, nyní to jsou spíše profese. Je velmi zajímavé, že jeden rok se hlásí hodně policistů, poté je to hodně pokrývačů.

V letošním roce opět čeká finalisty natáčení medajlonků, soustředění, nácvik chůze na přehlídkách, což je velmi důležité pro mezinárodní soutěže, kurz rétoriky a řečnictví či vzdělávání v podobě kurzu finanční gramotnosti pojišťováka Honzy – Jana Ondrouška. Nechci, aby muž roku byl jenom o svalech, ale o komplexní osobnostní schránce daného uchazeče.

V letošním roce podpoříme Nadační fond Šťastná hvězda, Stacionář Cesta v Náchodě či Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují.

Sledujte nás také na našem facebooku a instagramu, kde najdete nejaktuálnější informace ze soutěže.