Učitel, mechatronik, asistenti i cestovatel chtějí být Mužem roku

 fotogalerie

Letošní ročník soutěže Muž roku už zná své finalisty. O tom, kdo získá titul, se rozhodne v srpnu v Náchodě. Mezi uchazeči nechybí asistent hudební společnosti nebo asistent kameramana, řidič, podnikatelé, učitel a také spisovatel a cestovatel.

"Letošní ročník je opravdu takový jiný, protože slavíme dvacet pět let od vzniku. Rád bych pozval předcházející vítěze. Bude to i takový vzpomínkový večer, co se událo za ty předcházející roky. Také je novinka, že letošní ročník je otevřen pánům až do 34 let. V předcházejících letech hlásilo hodně studentů, nyní to jsou spíše profese. Je velmi zajímavé, že jeden rok se hlásí hodně policistů, poté je to hodně pokrývačů."

V letošním roce opět čeká finalisty natáčení medajlonků, soustředění, nácvik chůze na přehlídkách, což je velmi důležité pro mezinárodní soutěže, kurz rétoriky a řečnictví či vzdělávání v podobě kurzu finanční gramotnosti pojišťováka Honzy – Jana Ondrouška. "Nechci, aby muž roku byl jenom o svalech, ale o komplexní osobnostní schránce daného uchazeče."