Matteo Lucano

  • věk: 23 let
  • povolání: student
  • město: Kralupy nad Vltavou
  • zájmy: fotbal, basketbal, posilovna, cestování, zpěv a vaření

Matteo Lucano je po tatínkovi Ital, po mamince Čech. Do 4 let žil s rodiči v Miláně a pak se přestěhovali do „maminčiných“ Kralup nad Vltavou. V Kalábrii má babičku a další příbuzné.

Zranění zad přivedlo Mattea ke studiu fyzioterapie na lékařské fakultě. Hodně sportoval, přetížil tělo a problém byl na světě. Musel zanechat fotbalu, basketu. Dnes se věnuje posilování a po ukončení studia se chce věnovat sportovní fyzioterapii.

Do soutěže Muž roku se Matteo Lucano přihlásil po poradě se svou přítelkyní. Rád zpívá, uvaří mořské plody či připraví pizzu. Mluví anglicky a italsky.

řekl o sobě

Ahoj, rád bych se vám představil, jmenuji se Matteo Lucano, je mi 23 let a pocházím z Kralup nad Vltavou. Vždy mou vášní byl sport, kterému se věnuji od malička, jako je fotbal, basketbal a v posledních letech především posilovna. Tato vášeň ke sportu a k lidskému tělu mě po střední škole přiměla ke studiu fyzioterapie, momentálně jsem ve 3. ročníku na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Mezi mé záliby mimo jiné patří cestování, zpěv a vaření, kterým rád dělám radost lidem kolem sebe.

Za svůj život jsem získal spoustu vlastností, za které jsem vděčný a to být loajální, laskavý, přátelský a vděčný za všechny maličkosti i lidi kolem sebe. Je to možná i proto, že celý život přecházím z české do italské kultury a našel jsem si mezi nimi jistou harmonii, která mě dělá kým jsem.

finalisté 2023