Dvanáct finalistů Muže roku se připravuje na finále této soutěže, které se jako každoročně uskuteční v srpnu v Náchodě. Spatřit je můžete na soustředění v Novém Městě nad Metují. V pátek večer se předvedou na módní přehlídce s doprovodným programem v hotelu Rajská zahrada.

Letošní finále Muže roku se uskuteční v Náchodě 21. srpna v Hotelu U Beránka. „S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále, ale i během přehlídky v Novém Městě," dodává David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 911 pánů z celé České republiky.

Vítěz soutěže Muž roku 2015 poletí prezentovat Českou republiku na opravdu velmi prestižní mezinárodní soutěž Mister International. Další vítězové se mohou podívat na další obdobné soutěže Mister Global a Mister Universe, nově také na Mister United Continents.

1. David Šváb

1. David Šváb

 • 22 let, Čáslav
 • store manager
zobrazit profil

2. Jakub Kraus

2. Jakub Kraus

 • 26 let, Liberec
 • podnikatel
zobrazit profil

4. Filip Brejška

4. Filip Brejška

 • 21 let, České Budějovice
 • student
zobrazit profil

5. Tomáš Martinka

5. Tomáš Martinka

 • 25 let, Most
 • vodní záchranář a student
zobrazit profil

6. Josef Mádl

6. Josef Mádl

 • 24 let, Prachatice
 • student a projektový manažer
zobrazit profil

8. Jakub Novotný

8. Jakub Novotný

 • 22 let, Mariánské Lázně
 • student
zobrazit profil

9. Michal Mařík

9. Michal Mařík

 • 22 let, Strakonice
 • student
zobrazit profil

11. David Kovář

11. David Kovář

 • 28 let, Letohrad
 • kontrolor kvality
zobrazit profil

12. Andreas García

12. Andreas García

 • 25 let, Praha
 • obchodní zástupce
zobrazit profil

O víkendu proběhl již sedmnáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků, který se konal 21. a 22.srpna 2015 v Náchodě. Jako tradičně nechyběl velice bohatý program, jenž začal v pátek šestnáctým ročníkem soutěže Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Cast Me Praha, Města Náchod a ART4Protmotion České Budějovice. Záštitu přijal předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, MVDr. Pavel Bělobrádek vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Slavnostním večerem provázeli moderátoři Jitka Asterová a Karel Voříšek, což byla nejvtipnější moderátorská dvojice.

Večerní galaprogram pátečního dne akce Den dobrých skutků začal soutěží Muž roku. Dvanáct finalistů z celé České republiky čekaly disciplíny- představení se, promenáda v luxusních plavkách 69SLAM či módní přehlídka luxusních pánských obleků s. Oliver. Na závěr předvedli volnou disciplínu s osobností. Po celý večer oblékala finalisty společnost Mall.cz ze sekce značková móda.

V letošní hvězdné porotě zasedli Daniela Šinkorová, Štěpánka Decastelo, Jana Šulcová, Kateřina Kornová, Lumír Olšovský, Martin Kraus, Tomáš Materna, Pavel Trávníček, Monika Fialková, Michaela Dolinová, Vendulka Křížová, Eva Hrušková, Kateřina Macháčková, Mirek Šimůnek, Světlana Nálepková, Inna Puhajková, Milan Drobný, Jana Bobošíková, Muž roku Martin Gardavský, Muž roku Martin Zach, Lucy Junk, vítězky České Miss Nikol Švantnerová a Andrea Kalousová, vítěz Mister International Neil Perez a další osobnosti.

Během večera vystoupili Michaela Nosková, Kamila Nývltová, Marián Vojtko, Ondřej Bábor, Daniela Šinkorová, Felix Slováček ml., LIPO. Z Itálie dorazila speciálně na tento večer zpěvačka SUSHY.

V sobotu večer se konal koncert, kde vystoupila Kamila Nývltová, Marián Vojtko, Světlana Nálepková, Míša Nosková, Michaela Dolinová, Milan Drobný, Daniela Šinkorová a Ondřej Bábor. Koncertu se účastnili dětské domovy, ústavy a stacionáře Královéhradeckého kraje. Na začátku akce pozdravil starosta města Náchoda Jan Birke, MVDr. Pavel Bělobrádek vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Karel Janeček, Radek Jakubský předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje a místopředsedkyně zdravotního výboru Soňa Marková, která vyzvedla především význam koncertu pro spoluobčany, kteří tolik štěstí neměli.

Celkový výtěžek činí 98.725Kč, který bude rozdělen ve finanční a materiální podobě pro Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, Domovu na Třešňovce v České Skalici, vítězi Muže roku 2009 Martinovi Zachovi a Základní škole speciální Josefa Zemana v Náchodě.