Letní hry aneb baví se celá Jaroměř


Jedná se o třetí ročník společensko sportovní akce, která proběhne na Fotbalovém stadionu Růžovka, ul. Růžová.

Pořadatelem je David Novotný, město Jaroměř a TělovýchovnájednotaJiskra Jaroměř o.s. fotbalový oddíl za podpory Petry Jansové zPolicenad Metují. Záštitu nad akcí přijal starosta města Jaroměře Ing.Jiří Klepsa a krajský radní a lídr do zastupitelstva za ČSSDdoKrálovéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc..

Akceproběhne 30. srpna 2008 od 13.00 hodin, kdyprogram zahájí vystoupenímmažoretky Scarlet, své magické kouzlenípředvede Tommy, ale nebudouchybět ani hudební vystoupení osobností zeSuperstar Martin Ševčík,Roman Lasota, Michaela Dolinová, MichaelaNosková, Sandra Bell, ZdeněkStyle Hrubý, Martin France, David Gránskýz X Factoru, Martin Hranáč,Mirek Paleček, Pavlína Ďurianová z XFactoru, Hynek Tomm.

Na 14,00 hodinu je naplánována soutěž v pojídání ašantů– neboliindiánků s Pekárnami a cukrárnami a.s. Náchod - na fotbalovémstadionu,kde své do zákusku zakousne Michaela Dolinová, LívieKuchařová – sestraod Táni Kuchařové, Petr Zvěřina, Mirek Paleček,Martin France, DavidGránský, České vicemiss Hana Svobodová a LiliSarah Fischerová, MichaelaNosková či řada dalších osobností.

Odpolední program bude moderovat Daniel Holovský.

Součástí programu jsou atrakce, stánkový prodej, kouzelník Tommy.Celýprogram je pro veřejnost zdarma na Fotbalovém stadionuRůžovka.Součástí akce se uskuteční sbírka ve prospěch Základní školespeciálnív Jaroměři. Akci podpořil i Nadační fond Zlatá Praha.

Od 18.00 hodin vypukne v Chrámu sv. Mikuláše koncertBoni Bueri. Vstupnéči a výtěžek bude věnován také Základní školespeciální v Jaroměři aChrámu sv. Mikuláše v Jaroměři. Sbormistry budouPavel Horák a JakubMartinec. Záštitu nad koncertem přijalkrálovéhradecký biskup Mons.Dominik Duka

Na akci dále zavítají postižení z Ústavusociální péčez České Skalice, Stacionáře Nona v Novém Městě nad Metují,Dětský domovPardubice, Základní škole speciální v Jaroměři, StacionářCesta zNáchoda a další. Akce se koná za podpory Nadačního fondu ZlatáPraha.

Vstupenky na koncert v Chrámu sv. Mikulášemůžetezakoupit: Turistické informační centrum Jaroměř, nám. ČSA 16, 55101Jaroměř, tel. 491 847 220. 491 812 400

Generálnípartneři: RUND LADISLAV-ODPADY Nový Ples,Kooperativa pojišťovna, a.s.,Vinna Insurance Group, Stavebniny Třasáks.r.o. Jaroměř, Skrblíkův ráj sprodejnami v České Skalici, Hronově,Broumově, Polici nad Metují aČerveném Kostelci a Elza Předměřice nadLabem, s.r.o., Puch Plastováokna – Jaroměř-Náchod-Hronov.


David Novotný
tel. 607657410